Skladník/skladníčka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Zdenka Žlnková vedúci skladu tel.: +421908284386 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník/skladníčka

Pracovná náplň: – Balenie tovaru na expedíciu, práca v sklade, – fyzické preberanie tovaru – príjem tovaru na sklad. absolventa Práca v mladom dynamickom kolektíve.

Práca vhodná pre absolventa;Práca v mladom dynamickom kolektíve.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 522 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: Preukaz obsluhy motorových vozíkov výhodou.

Pracovné výhody : Práca v mladom dynamickom kolektíve.,
Kontakt : Zdenka Žlnková vedúci skladu tel.: +421908284386 [email protected]
Okres : okres Zvolen

Xepap, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31628605

Internetová adresa:
www.xepap.sk

Telefón:
0455321771

Charakteristika:
veľkoobchod s kanc. papierom

Adresa:

Jesenského 4703 96001 Zvolen Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Jesenského 4703 96001