Ekonóm, ekonómka – účtovník, účtovníčka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Viktória Jauschová tel.: +0248271322

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ekonóm, ekonómka – účtovník, účtovníčka

Pracovná náplň: účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr účtovanie pokladne účtovanie bankových výpisov účtovanie majetku, odpisov po ukončení účtovného obdobia – analýza nákladov, výnosov a dosiahnutý HV vyhotovenie účtovných dokladov sledovanie a usmerňovanie tvorby komplexných nákladov na pracovnú silu
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore obchodná akadémia;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy
pozornosť analytické myslenie precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
matematická gramotnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

požadujeme 5 rokov praxe na pozícii ekonóm/ka – účtovník/čka
pracovné skúsenosti na pozícii ekonóma/ky, resp. účtovníka/čky v pracovnej oblasti stavebníctva sú veľkou výhodou
skladové hospodárstvo – pokročilá úroveň
fakturácia – pokročilá úroveň
podvojné účtovníctvo – pokročilá úroveň
zodpovednosť
precíznosť a zmysel pre detail
odolnosť voči stresu

Pracovné výhody : ,

Informácie pre záujemcu:
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov si spoločnosť Doprastav, a.s., vyhradzuje právo spracúvať osobné údaje za účelom obsadenia voľného pracovného miesta v rozsahu, v akom sú uchádzačom poskytnuté a to po dobu najviac 3 rokov. Žiadosti spolu s priloženými životopismi zasielajte na e-mailovú adresu: viktoria.jauschova@doprastav.sk alebo kariera@doprastav.sk

Kontakt : Mgr. Viktória Jauschová tel.: +0248271322
Okres : okres Zvolen
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Doprastav, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31333320
Internetová adresa: www.doprastav.sk
Telefón: 0248271322

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na: cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Adresa:

Drieňová 27
82656 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Hronská 1 96093