Sales Manager

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • Martin
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Marián Remeň tel.: +421908537454

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sales Manager

Pracovná náplň: – vyhľadávanie nových klientov – komunikácia s existujúcimi klientmi – copywriting na stránky – spravovať sociálne siete našich eshopov a klientskych stránok – tvorba textov/príprava podkladov na emailové kampane – základné úpravy obrázkov – príprava ponúk a vyhľadávanie obchodných príležitostí – testovanie aplikácii
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Gimp – elementárna
HTML – elementárna
Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : – možnosť odborného a kariérneho rastu. – služobný mobilný telefón – flexibilná pracovná doba Možnosť práce na dohodu, živnosť, absolventskú prax, pracovný pomer alebo skrátený pracovný pomer.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní záujemcovia.

Kontakt : Mgr. Marián Remeň tel.: +421908537454
Okres : okres Martin
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ECOMP Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44788495
Internetová adresa: www.ecompslovakia.sk
Telefón: +421908537454

ECOMP Slovakia, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca sa firma, ktorá sa zaoberá kompletným spracovaním účtovníctva, tvorbou internetových stránok a internetových obchodov vrátane komplexnej správy, ako aj prevádzkovaním vlastných internetových obchodov. Našim cieľom je poskytnúť služby tak, aby boli klienti spokojní, aby sa mohli dynamicky ďalej rozvíjať a aby našli v nás oporu na uskutočnenie svojich strategických podnikateľských plánov.

Adresa:

Košťany nad Turcom 124
03841 Košťany nad Turcom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Martin okres Martin Flámska 1 03601