recepčný

JUDr. Csájiová tel.: +421903249031

Ponúkame pracovnú pozíciu : recepčný

Pracovná náplň: udržiavanie čistoty okolia, budovy a dvora, technický a zdravotný výkon, zabezpečovanie informovanosti podnikateľských subjektov, resp. ich klientov, obsluha softwarového vybavenia kamerou, bezúhonnosť, znalosť obslužného kamerového systému Osobne v pracovných dňoch medzi 7:00 – 14:00 hod. na adrese Gastrodom, Mlynská 27, Košice, 4.poschodie (JUDr. Csájiová resp. p. Lechmanová) „Toto pracovné miesto je finančne podporené z ESF v rámci NP XXI/B na podporu zamestnávania osôb do 29 rokov veku“

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 18:00 do 18:00 nepretržitý pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : mesačne od 423 do 423 €

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : stravovanie,
Kontakt : JUDr. Csájiová tel.: +421903249031
Okres : okres Košice I
Dátum nástupu : 9. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: PB Capital, a.s.
IČO: 31722296

Adresa:

Mlynská 27, Košice-Staré Mesto, 04001

Adresa zamestnávateľa : Košice-Staré Mesto okres Košice I Mlynská 27 04001