Administratívny pracovník v účtovníctve

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Senec
  • Uverejnené 4 týždne pred

Darina Tengeriová Ing. Alexandra Filipková tel.: 0911457047 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník v účtovníctve

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: vedenie účtovníctva, mzdové účtovníctvo

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 700 do 700 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Darina Tengeriová Ing. Alexandra Filipková tel.: 0911457047 [email protected]
Okres : okres Senec

L.S.M., spol. s r.o.

IČO:
00613258

Adresa:

Kostolná, Veľký Biel, 90024
Adresa zamestnávateľa : Veľký Biel okres Senec Kostolná 90024