Mechanik v pneuservise

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Vlastimil Hrčka Majitel tel.: +421905655487 fax: 0335580623 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mechanik v pneuservise

Pracovná náplň: Práca v pneuservise. Dá sa zabezpečiť aj lacné ubytovanie.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 18:00
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : od 1000 do 1500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Dá sa zabezpečiť aj lacné ubytovanie.,
Kontakt : Vlastimil Hrčka Majitel tel.: +421905655487 fax: 0335580623 [email protected]
Okres : okres Trnava

Vlastimil Hrčka PROFI PNEU SERVIS !

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
40084451

Internetová adresa:
www.pps.sk

Telefón:
+421905655487

Pneuservis – autoservis , maloobchod – velkoobchod pneumatik , plechových a hlinikovych diskov.

Adresa:

Zvončín 3 91901 Zvončín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zvončín okres Trnava Zvončín 16 91901