Analytik informačných a komunikačných technológií

Mgr. Veronika Auderova HR Specialist tel.: +421269257903

Ponúkame pracovnú pozíciu : Analytik informačných a komunikačných technológií

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
španielsky – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Microsoft Certified Technology Specialist, Microsoft Certified Technology Specialist: SQL Server 2008 Implementation and Maintenance, Configuring and Administering Microsoft Sharepoint 2010

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Veronika Auderova HR Specialist tel.: +421269257903
Okres : okres Bratislava

Obchodné meno: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36232785
Telefón: 0259420000117

AT&T has had a presence in Slovakia for over 10 years. Our workforce provides a variety of customer support and network engineering functions for businesses throughout the Europe, Middle East, Africa (EMEA) Region as well as other parts of the world. Providing Service Delivery, Service Assurance and Service Management for Global and US AT&T customers for strategic and legacy services. Sales and support center for EMEA customers, in 5 languages – English, French, Spanish, German and Dutch.

Adresa:

Einsteinova 24
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Karadžičova 8/A 82108