Čalúnnik/Čalúnnička

Ján Hlucháň konateľ tel.: +421904684145

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čalúnnik/Čalúnnička

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Čalúnenie a vývoj čalúneného nábytku.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie
pozornosť

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Vyučený v odbore, aspoň minimálna prax. Vzťah k čalúneniu.

Pracovné výhody : Nástup na dobu určitú – po spokojnosti oboch strán zmluva na dobu neurčitú.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Osobný pohovor v sídle firmy FITZROI, s.r.o.

Kontakt : Ján Hlucháň konateľ tel.: +421904684145
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: FITZROI, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46765646
Telefón: 0904684145

FITZROI s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a návrhom čalúneného nábytku pre zahraničného dodávateľa.

Adresa:

Strojnícka 2674/1
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Spišská Nová Ves okres Spišská Nová Ves Drevárska 2 05201