Údržbár – nástrojár

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Prešov
  • Uverejnené 10 rokov pred

Monika Matiková náborárka tel.: +421908385835

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár – nástrojár

Pracovná náplň: Ponúkame stabilnú prácu v ČR, Pardubický kraj, na pozíciu údržbár – nástrojár. Jedná sa o údržbu a opravy lisov. Požadované SOU – technického zamerania, manuálna zručnosť, nutná prax v obrábaní – sústruh, fréza, zámočnícke práce, zváračský preukaz a preukaz na obsluhu VZV. Trojzmenná prevádzka, práca na HPP, mzda 85,- Kč/hod., ubytovanie zdarma.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Monika Matiková náborárka tel.: +421908385835
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DANOX HOLDING s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47524049
Internetová adresa: www.danox.eu
Telefón: +421908385835

Personálna agentúra zabezpečujúca kvalifikovanú pracovnú silu pre ČR a SR

Adresa:

Levočská 11
08001 Prešov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Levočská 11 08001