špecialista účtovník v SAP

Mgr. Ľudmila Vaďurová personalistka tel.: +421906311204

Ponúkame pracovnú pozíciu : špecialista účtovník v SAP

Pracovná náplň: Podmienkou je prax najmenej 5-6 rokov po skončení vysokej školy a to v oblasti výlučne podvojného účtovníctva a v programe SAP.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 7:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore účtovníctvo;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore účtovníctvo – účtovníctvo a audítorstvo;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore účtovníctvo – účtovníctvo a finančné riadenie
pamäť analytické myslenie spoľahlivosť vnútorná stabilita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
SAP – pokročilá
Microsoft PowerPoint – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači s ukončeným VŠ vzdelaním a praxou najmenej 5 rokov v SAP-e.

Pracovné výhody : Pružný pracovný čas, týždeň dovolenky naviac, viaceré finančné výhody z Kolektívnej zmluvy, mladý kolektív, pracovné priestory, komunikačné prostriedky a ďalšie.,

Termín výberového konania:
22. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
Oslovení budú LEN tí uchádzači, ktorí majú 5 rokov odbornej praxe priamo v programe SAP. Spolu so životopisom je potrebné poslať motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona.

Kontakt : Mgr. Ľudmila Vaďurová personalistka tel.: +421906311204
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK
Právna forma: Štátny podnik
IČO: 00156752
Internetová adresa: www.vvb.sk
Telefón: +421906311204

Príprava, výstavba a prevádzka vodných diel a MVE, výroba a predaj elektrickej energie, výkon technicko-bezpečnostného dohľadu nad vodnými stavbami, majetkovo-právne vysporiadanie nehnuteľností a ďalšie.

Adresa:

Karloveská 2
84204 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Karlova Ves okres Bratislava Karloveská 2 84204