Obchodný zástupca pre oblasť odškodnenia

Tomáš Krukó tel.: +421905575232

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca pre oblasť odškodnenia

Pracovná náplň: – komunikácia a uzatváranie zmlúv s poškodenými pri dopravných nehodách – správa interných dokumentov spoločnosti – udržiavanie kontaktu s klientmi
Pracovný pomer: domácka práca a telepráca

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
vyjednávanie
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme spoľahlivých, samostatných a komunikatívnych spolupracovníkov, ktorým vyhovuje riadiť svoj pracovný čas a ovplyvňovať výšku svojho zárobku. Ponúkame počiatočné zaškolenie a podporu. Rozširujeme naše služby v rámci celého Slovenska. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Pracovné výhody : počiatočné zaškolenie a podpora, zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusy,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Prvý kontakt preferujeme emailom zaslaním životopisu a kontaktných údajov. Telefonicky v čase 8:00 – 18:00 v pracovných dňoch.

Kontakt : Tomáš Krukó tel.: +421905575232
Okres : okres Rimavská Sobota

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TAAK s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47027380
Telefón: +421

Sme spoločnosť, ktorá pomáha zaistiť adekvátnu výšku náhrady škody spôsobenej na zdraví poškodeným v dôsledku dopravnej nehody. Zabezpečujeme pre poškodených kompletný servis až do vyplatenie výšky odškodného.

Adresa:

Jakubany 222
06512 Jakubany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Rimavská Sobota okres Rimavská Sobota Flexibilná práca v teréne – 97901