Údržbár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Jur nad Hronom
  • Uverejnené 5 rokov pred

PaedDr. Ján Füri majiteľ tel.: +421905345738

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár

Pracovná náplň: údržba strojov a zariadení, terénne práce, kosenie, práce s odpadom, starostlivosť o budovy, stroje, rastliny a pod.

Práca vhodná pre mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 8:00 do 16:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Flexibilita ,

Pracovné výhody : ,
Kontakt : PaedDr. Ján Füri majiteľ tel.: +421905345738
Okres : okres Levice
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ján Füri JUROB
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri – podnikajúci súčasne ako sam. hosp. roľník
IČO: 35597895
Internetová adresa: jurob@slovanet.sk
Telefón: 0905345738

Aktivity v oblasti cestovného ruchu v dedinskom prostredí pri rieke Hron. Autocamping v tesnej blízkosti rieky, občerstvenie v podobe pohostinstva, pizzerie, verejného stravovania. Požičovňa plavidiel, bicyklov a iných športových potrieb. Organizovanie rôznych športových, kultúrnych podujatí a zábavy.

Adresa:

Jur nad Hronom 179
93557 Jur nad Hronom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Jur nad Hronom okres Levice jur nad hronom 180 a 162 93557