Prevádzková pracovníčka fitnescentra

Tibor Hajdu konateľ tel.: +421917136431

Ponúkame pracovnú pozíciu : Prevádzková pracovníčka fitnescentra

Pracovná náplň: Práce spojené so zabezpečením bezproblémového chodu fitnescentra. Aktívne znalosti v oblasti fitness, zdravého životného štýlu, športovej výživy a športová zdatnosť (hlavne v oblasti posilňovania) sú podmienkou – potrebné uviesť v sprievodnom/motivačnom liste. Pracovné miesto nie je vhodné pre študentov/tky denného štúdia vzhľadom na vyžadovanú vysokú flexibilitu. Uprednostňujeme absolventov/tky, študentov/tky externého štúdia alebo uchádzačky bez TPP.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport;Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie
praktické myslenie precíznosť (presnosť) komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
prezentovanie
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

POHODA – elementárna
Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

flexibilita, príjemný vzhľad a vystupovanie adekvátne danej pozícii

Pracovné výhody : ,

Informácie pre záujemcu:
Na zaradenie do výberového konania je bezpodmienečne nutné zaslanie CV, motivačného listu a fotografie. V motivačnom liste je potrebné uviesť váš vzťah k fitness a zdravému životnému štýlu a znalosti v tejto oblasti. Bez zaslania príloh (CV, MV, foto) nebudete zaradený do výberového konania! Prosíme nepíšte a nezasielajte CV, ak nemáte kladný a aktívny vzťah k fitness a športom! Nekontaktujte osobne ani telefonicky! Termín výberového konania oznámime iba vhodným uchádzačom/čkám.

Kontakt : Tibor Hajdu konateľ tel.: +421917136431
Okres : okres Košice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Da Well s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44341211
Internetová adresa: dawellgym@dawellgym.sk
Telefón: 0917136431

prevádzkovanie fitnescentier, predaj športovej a doplnkovej výživy

Adresa:

Hronská 14
04011 Košice-Západ
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Košice-Dargov.hrdinov okres Košice Jaltská 2 04022