Horizontkár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Ján Lumtzer konateľ tel.: +421527887303

Ponúkame pracovnú pozíciu : Horizontkár

Pracovná náplň: opracovanie kovov na horizontálne vyvŕtavačke WHN13CNC.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Znalosť čítania technickej dokumentácie.

Pracovné výhody : Ponúkame prácu v stabilnej strojárskej firme zaoberajúcej sa výrobou oceľových konštrukcií pre zahraničný trh.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Žiadosti aj so životopismi zasielať na e-mailovú adresu spoločnosti.

Kontakt : Ing. Ján Lumtzer konateľ tel.: +421527887303
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SK – MONT, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36464546
Internetová adresa: sk-mont@mail.t-com.sk
Telefón: 0527887303

Prosperujúca firma zaoberajúca sa výrobou a predajom oceľových konštrukcií

Adresa:

Partizánska 1849/4098
05801 Poprad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Partizánska 1849/4098 05801