Advokátsky koncipient

JUDr. Roman Zajac zamestnávateľ tel.: +4210650400061

Ponúkame pracovnú pozíciu : Advokátsky koncipient

Pracovná náplň: Agenda advokátskej kancelárie – príprava a zmlúv, konkurz a reštrukturalizácia, zastupovanie klientov v konaní pred súdmi a inými orgánmi, príprava vyjadrení, stanovísk, právnych podaní, práca s judikatúrou.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo
praktické myslenie cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : možnosť nadobudnutia praktických skúseností v odbore,

Termín výberového konania:
18. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
životopis + motivačný list zaslať na email. adresu: pracovnemiestoadvokat@gmail.com alebo poštou na adresu kancelárie: JUDr. Roman ZAJAC Letná 80, 052 01 Spišská Nová Ves.

Kontakt : JUDr. Roman Zajac zamestnávateľ tel.: +4210650400061
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JUDr. Roman Zajac, advokát
Právna forma: Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO: 35556471
Telefón: +421

Charakteristika:

advokát

Adresa:

Letná 80
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Spišská Nová Ves okres Spišská Nová Ves Letná 80 05201