Demontážny pracovník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bernolákovo
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Viktória Vanátová Ulmannová náborár tel.: +421911050681 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Demontážny pracovník

Pracovná náplň: – demontáž, čistenie a následná montáž alternátorov – uskutočnenie výrobných operácií na svojom pracovisku absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 8
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Viktória Vanátová Ulmannová náborár tel.: +421911050681 [email protected]
Okres : okres Senec

Work Service Slovakia, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36830151

Internetová adresa:
www.workservice.eu.sk

Telefón:
+421244630996

Tvoríme jednu z popredných kapitálových skupín „Novej Európy” – Skupinu Work Service – modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu organizáciu, experta v oblasti personálneho poradenstva, riadenia ľudských zdrojov a outsourcingu funkcií.

Pôsobíme od roku 1999. Vytvárali sme trh dočasnej práce v Poľsku, dnes tvoríme široký trh pracovného servisu, stanovujúc jeho nové štandardy. Pôsobíme v desiatich krajinách Európy.

Dlhoročná spolupráca s najväčšími zamestnávateľmi v tuzemsku a v zahraničí nám umožnila získať obsiahle vedomosti o trhu práce a komplexných riešeniach, podporujúcich riadenie.

Vyše 1200 firiem v Európe si nás vybralo za svojho obchodného partnera, pretože doceňujú naše skúsenosti, profesionalitu a individuálny prístup.

Vďaka našej firme každý rok nájde zamestnanie približne 100 tisíc osôb.

Adresa:

Škultétyho 1 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bernolákovo okres Senec Gaštanová 1546/7 7 90028