Strojný mechanik

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Ilava
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Michaela Červená tel.: +421424451928 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strojný mechanik

Pracovná náplň: Preventívna a poruchová údržba strojov a zariadení.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 rokyZváračský preukaz podľa vybranej STN
Zmeny : Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik v elektrotechnike – mechanik strojov a zariadení;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky;Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Ďalšie požiadavky: – Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
– Zváračský preukaz – výhodou
– Preukaz na obsluhu žerviavu a viazanie bremien – výhodou
– Preukaz obsluhy tlakových nádob – výhodou
– SŠ / SOU – mechanik strojov a zariadení
– Ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke
– Skúsenosti s automobilovou výrobou – výhodou
– Prax min. 3 roky vo výrobnej spoločnosti

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Michaela Červená tel.: +421424451928 [email protected]
Okres : okres Ilava

Hanon Systems Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36805602

Internetová adresa:
www.hanonsystems.com

Telefón:
0424451906

Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu.
Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Adresa:

Ľudovíta Štúra 1033/78 01901 Ilava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Ilava okres Ilava Ľudovíta Štúra 78 01901