Predavač/ka železiarského tovaru

Mária Širilová Ján Širila tel.: +421903901182

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka železiarského tovaru

Pracovná náplň: Predavač/ka železiarského tovaru:ponuka a predaj železiarského a hutného tovaru.Vyučenie a prax v odbore výhodou!Záujemcovi-zaslať prof.životopis na e mail:sirilova@sirila.sk, vybratí záujemcovia budú spoločnosťou pozvaní na osobný pohovor.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 07:30 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače:

Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

profesiálny prístup k zákazníkom, záujem zdokonaľovať sa a profesionálne rásť, nekonfliktnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mária Širilová Ján Širila tel.: +421903901182
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ŽELEZIARSTVO U ŠIRILU, s.r.o.
IČO: 31689418

Adresa:

Hviezdoslavova 35, Spišská Nová Ves, 05201

Adresa zamestnávateľa : Spišská Nová Ves okres Spišská Nová Ves Hviezdoslavova 05201