Manažér údržby a projektov

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Lenka Kuchárková HR Špecialista tel.: +421422300236 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér údržby a projektov

Pracovná náplň: – Podieľa sa na príprave rozpočtu a nákladových analýz projektu, spracováva cenové kalkulácie – Podieľa sa na výbere dodávateľov, vedie jednania s dodávateľmi – Spolupracuje s technikmi, programátormi, analytikmi a príslušným personálom podieľajúcim sa na danom projekte – Zabezpečuje dodržanie parametrov služieb s ohľadom na stanovenú kvalitu – Pripravuje a aktualizuje technickú dokumentáciu – Navrhuje zvyšovanie technického vybavenia pracovísk z hľadiska bezpečnosti – Zodpovedá za termínové, finančné a vecné plnenie úloh – Vyhodnocuje efektívnosť prevádzkových metód v rámci stanovených prevádzkových rozpočtov – Vypracováva reporty a prezentuje výsledky oddelenia manažmentu – Motivuje a objektívne hodnotí výkony svojich pracovníkov – Organizuje a koordinuje činnosť technikov údržby – Spolupracuje s vedúcim údržby za účelom plnenia plánu údržby a vykonávania opráv – Dohliada na náklady údržby

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 5 rokov
analytické myslenie spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 kórejský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Ďalšie požiadavky: – zodpovednosť
– technické myslenie
– schopnosť viesť a motivovať tím ľudí

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Lenka Kuchárková HR Špecialista tel.: +421422300236 [email protected]
Okres : okres Ilava

DONGWON SK, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36347850

Internetová adresa:
www.dongwon.sk

Telefón:
+421422300236

Sme významná spoločnosťou zaoberajúca sa strojárskou výrobou v oblasti automotive. Naša spoločnosť bola založená v roku 2005 a zameriavame sa na výrobu rámov dverí, bezpečnostných výstuží a nosičov palubných dosiek pre automobily.

Adresa:

Továrenská 1 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 1 01841