zdravotná sestra (ambulancie pre liečbu bolesti a akupunktúry)

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 4 roky pred

MUDr. Králiková tel.: +421915200098

Ponúkame pracovnú pozíciu : zdravotná sestra (ambulancie pre liečbu bolesti a akupunktúry)

Pracovná náplň: Vykonávanie činnosti zdravotnej sestry v ambulancii pre liečbu bolesti a akupunktúry, administratívne činnosti (príp. upratovanie). Miesto výkonu práce Poprad, budova STING Kontakt najskôr telefonicky, alebo e-mailom – dohodnúť si termín osobného stretnutia.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : mesačne od 400 do 500 €

Požiadavky na zamestnanca :

všeobecná sestra;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Pracovné výhody : ,
Kontakt : MUDr. Králiková tel.: +421915200098
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Valeria, s.r.o.
IČO: 36508055

Adresa:

Družstevná 1209/7, Poprad, 05801

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Hraničná 5 05801