ZÁMOČNÍK vyučený s praxou

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Darina Trepáčová personalistka tel.: +421918959886 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : ZÁMOČNÍK vyučený s praxou

Pracovná náplň: Ponúkame dlhodobé pracovné miesto, kde náplňou práce je opracovávanie súčiastok (sústruženie, frézovanie, brúsenie, vŕtanie, pílenie, ohýbanie atď.). Dôležité je dodržiavanie pracovných postupov a interných smerníc a nariadení. – práca na 1. až 2. zmeny – možnosť poskytovania záloh – ponuka bonusov – výkon, dochádzka

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Ďalšie požiadavky: Zámočník by mal byť manuálne zručný, dôsledný, presný a s technickým myslením.
Výhodou stredné odborné vzdelanie.

Pracovné výhody : – práca na 1. až 2. zmeny – možnosť poskytovania záloh – ponuka bonusov – výkon, dochádzka,
Kontakt : Mgr. Darina Trepáčová personalistka tel.: +421918959886 [email protected]
Okres : okres Ilava

B&B Business Group SK, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48131881

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom i medzinárodnom trhu. Poskytujeme komplexné riešenia v oblasti kovoobrábania, elektropriemyslu a automotive. Ako kovoobrábacia spoločnosť sa zameriavame na obsluhu a programovanie klasických i CNC strojov, zváranie, zámočnícke a lakýrnicke práce.

Adresa:

Panská 234/18 81101 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Centrum I. (Obchodný dom Máj) 1421/142 01841