Chemik

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nováky
  • Uverejnené 4 roky pred

Katarína Žilová referent RĽZM tel.: +0465430829

Ponúkame pracovnú pozíciu : Chemik

Pracovná náplň: riadenie a obsluha výrobných zariadení, dovoz surovín, stáčanie cisterien do kontajnerov, odoberanie vzoriek, príprava výrobkov na expedíciu
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Technická a aplikovaná chémia

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Katarína Žilová referent RĽZM tel.: +0465430829
Okres : okres Prievidza

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: VUP, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36002071
Telefón: 0465430841/143

Výskum, vývoj, výroba chemických špecialít, výroba kozmetických, čistiacich, dezinfekčných prípravkov, prípravkov pre strojársky a drevospracujúci priemysel.

Adresa:

Nábrežná 4
97104 Prievidza
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nováky okres Prievidza M.R.Štefánika 1 97271