Administratívny pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

Oľga Kelemenová tel.: +4217003168

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Bežné administratívne práce.

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:30 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná ekonomika
pamäť iniciatívnosť spoľahlivosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : Práca v stabilnej spoločnosti, v mladom kolektíve.,
Kontakt : Oľga Kelemenová tel.: +4217003168
Okres : okres Žilina
Dátum nástupu : 19. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DETEKTÍVNA INFORMAČNÁ SLUŽBA, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36385832
Telefón: 0417631208

Vybrané služby poskytuje spoločnosť priamo, pričom garantuje kvalitu služieb. Služby, ktoré spoločnosť poskytuje sú rýchle, účinné a operatívne. Pri ich poskytovaní sa kladie dôraz na kvalitu a na predchádzanie vzniku kritických situácií.

Adresa:

Antona Bernoláka 51
01001 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Antona Bernoláka 51 01001