Operátor Call centra

Táto ponuka už nieje aktuálna

Katarína Dašková Manažér tel.: +421422856224 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor Call centra

Pracovná náplň: – telefonický prieskum trhu – predaj produktov – predaj služieb zdravotne postihnutého – hodinová mzda + % z PREDANÉHO tovaru – práca na skrátený úväzok na 25 h / týždenne – školenia komunikačných zručností – nadštandardné pracovné prostredie – zamestnanecké zľavy na nákup kvalitných výrobkov pre domácnosť – motivačné súťaže
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;- hodinová mzda + % z PREDANÉHO tovaru; – práca na skrátený úväzok na 25 h / týždenne ; – školenia komunikačných zručností; – nadštandardné pracovné prostredie; – zamestnanecké zľavy na nákup kvalitných výrobkov pre domácnosť; – motivačné súťaže
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 13:30 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť sebaovládanie asertivita sebaistota
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) prezentovanie kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Ďalšie požiadavky: 2 až 3 dni v týždni sa pracuje popoludní od 14:00 – 19:30 hod.
Máte radi ľudí a radi komunikujete?
Táto práca je stvorená pre Vás.
Predpoklady:
– komunikačná zdatnosť
– pozitívny prístup k práci

Pracovné výhody : – hodinová mzda + % z PREDANÉHO tovaru – práca na skrátený úväzok na 25 h / týždenne – školenia komunikačných zručností – nadštandardné pracovné prostredie – zamestnanecké zľavy na nákup kvalitných výrobkov pre domácnosť – motivačné súťaže,Termín výberového konania:27. 10. 2017Informácie pre záujemcu:Uvedený termín výberového konania je orientačný. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní e-mailom, alebo telefonicky. Všetky informácie dostanú uchádzači až na výberovom konaní. Ďakujeme za pochopenie.
Kontakt : Katarína Dašková Manažér tel.: +421422856224 [email protected]
Okres : okres Ilava
Dátum nástupu : 2. 11. 2017

Ametist Slovakia, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36346250

Internetová adresa:
[email protected]

Telefón:
+421422856224

Obchodná spoločnosť so zameraním na predaj výrobkov a služieb konečnému zákazníkovi.

Adresa:

Továrenská 4201/50 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 4201/50 01841