Tavič kovov

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Martina Pavlovová personálne oddelenie tel.: +421949575405 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Tavič kovov

Pracovná náplň: Vykonávanie prác na procese výroby tekutej ocele a odliatok – Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí do skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. – Dochádzkový bonus. – Príspevok pri životnom jubileu. – Ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: Dôslednosť.

Pracovné výhody : – Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí do skupiny CZECHOSLOVAK GROUP. – Dochádzkový bonus. – Príspevok pri životnom jubileu. – Ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.,
Kontakt : Mgr. Martina Pavlovová personálne oddelenie tel.: +421949575405 [email protected]
Okres : okres Ilava

ZTS METALURG, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
46933913

Telefón:
+421917407411

Výroba hutných polotovarov, kovoobrábanie, mechanické opracovanie hutných polotovarov, zlievanie železných a neželezných kovov, apretovanie.

Adresa:

Továrenská 56 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 56 01841