Vodič kamiónu

Táto ponuka už nieje aktuálna

PhDr. Jana Španková, PhD. konateľ tel.: +421917789426 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič kamiónu

Pracovná náplň: Prepravy v rámci SK, CZ (pravidelné prepravy), víkendy voľné. Stabilná práca, pravidelné prepravy, pridelenie vlastného vozidla.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rokDoklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89)Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok;Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89);Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Ďalšie požiadavky: Psychotesty, lekárska prehliadka, karta vodiča.

Pracovné výhody : Stabilná práca, pravidelné prepravy, pridelenie vlastného vozidla.,
Kontakt : PhDr. Jana Španková, PhD. konateľ tel.: +421917789426 [email protected]
Okres : okres Ilava

AT Dca, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45450536

Telefón:
0902213047

Charakteristika:
Dopravná spoločnosť

Adresa:

Vansovej 265/9 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Vansovej 265/9 01841