Administratívny pracovník

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • okres Prievidza
  • Uverejnené 5 rokov pred

Marianna Boboková tel.: +421903493151

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: Pomocné administatívne a asistenčné práce. Vybavovanie korešpondencie, úradov podľa pokynov nadriadeného. NJ výhodou.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 9:00 do 13:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

nemecký – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : Pružný pracovný čas,
Kontakt : Marianna Boboková tel.: +421903493151
Okres : okres Prievidza
Dátum nástupu : 22. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Stavba Plus, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46463925
Internetová adresa: www.stavbaplus.sk
Telefón: +421903493151

Spoločnosť Stavba Plus, s.r.o. je následníckou stavebnou firmou, ktorá pôsobila na trhu od roku 1996. Jej hlavnou činnosťou je stavebná činnosť so zameraním na výstavbu a rekonštrukcie stavieb, výrobných a priemyselných hál. Medzi hlavné činnosti firmy patrí aj výroba a predaj betónových výrobkov.

Adresa:

Konečná 1058/57
97242 Lehota pod Vtáčnikom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prievidza okres Prievidza Matice Slovenskej 10 97101