Test Engineer

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nová Dubnica
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Vanda Jančová HR špecialista náboru a personálnej administratívy tel.: +421915738009 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Test Engineer

Pracovná náplň: • spracovávanie testovacích programov pre IC a funkčné testery, vykonávanie údržby týchto zariadení, zabezpečovanie a komplexná starostlivosť o príslušné testovacie adaptéry, • kompletné spracovanie pracovných postupov a technickej dokumentácie potrebnej pre prevádzku testovacích zariadení, • analyzovať výpadky na jemu zverených testovacích zariadeniach, • navrhuje a implementuje zlepšenia,(FPY, návrhy zlepšení pri „break down“ test zariadení, • zúčastňuje sa CFT meetingov, kvality meetingov, • spolupracuje s ostatnými oddeleniami (ES, Q, Plánovanie) na riešení problémov vo výrobe a navrhuje nápravné opatrenia • podáva návrh na zastavenie výroby v prípade podozrenia problémov s kvalitou výrobku, • spracovávanie reportov zameraných na stav a výstup z testovacích zariadení • pracovať podľa postupov, platnej dokumentácie komunikuje so zákazníkom resp. so zástupcom na strane zákazníka absolventa √ Medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie, mladý kolektív √ Možnosť navštevovať bezplatne kurzy anglického jazyka v spoločnosti, √ Kariérny rast, √ Motivujúce finančné ohodnotenie, √ Nefinančné benefity – napríklad firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,príjemná pracovná atmosféra.

Práca vhodná pre absolventa;√ Medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie, mladý kolektív; √ Možnosť navštevovať bezplatne kurzy anglického jazyka v spoločnosti,; √ Kariérny rast,; √ Motivujúce finančné ohodnotenie,; √ Nefinančné benefity – napríklad firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,príjemná pracovná atmosféra.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Elektrotechnika;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore mikroelektronika
analytické myslenie technický talent
Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: • predchádzajúce skúsenosti s opravami alebo správou testovacích zariadení, riešením operatívnych ale aj zložitejších problémov s testovacími zariadeniami a adaptérmi…
• elektrotechnické vzdelanie,
• anglický jazyk – mierne pokročilý (komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými zákazníkmi)
• Vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min. 21
• znalosť programovacieho jazyka,
• schopnosť zamerať sa na problém a vyriešiť ho
• analytické, logické a technické myslenie

Pracovné výhody : √ Medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie, mladý kolektív √ Možnosť navštevovať bezplatne kurzy anglického jazyka v spoločnosti, √ Kariérny rast, √ Motivujúce finančné ohodnotenie, √ Nefinančné benefity – napríklad firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,príjemná pracovná atmosféra.,
Kontakt : Ing. Vanda Jančová HR špecialista náboru a personálnej administratívy tel.: +421915738009 [email protected]
Okres : okres Ilava

Enics Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36821730

Internetová adresa:
www.enics.com

Telefón:
+421915738009

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v Novej Dubnici cez 600 zamestnancov.

Adresa:

Trenčianska 19 01851 Nová Dubnica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nová Dubnica okres Ilava Trenčianska 19 01851