Spracovateľ mäsa – hydiny

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bernolákovo
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Vladimír Kulifaj tel.: 0911110484 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Spracovateľ mäsa – hydiny

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: vykosťovanie kuracích štvrtí a stehien

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 850 do 850 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: zručnosť vo vykosťovaní je vítaná

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Vladimír Kulifaj tel.: 0911110484 [email protected]
Okres : okres Senec

V & T FOOD s.r.o.

IČO:
50856251

Adresa:

Klincová 35, Bratislava-Ružinov, 82108
Adresa zamestnávateľa : Bernolákovo okres Senec Senecká cesta 142 90027