Zvárač ZE-1

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Zuzana Šusteková tel.: +421917205205 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač ZE-1

Pracovná náplň: – oprava a dováranie vád na kusoch – dlhodobá práca na TPP – výborné platové podmienky – možnosť bezplatného ubytovania – možnosť práce ja na ŽL

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 rokyZváračský preukaz podľa vybranej STN
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;aspoň 2 roky;Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Ďalšie požiadavky: – vyučený v strojárskom obore, zámočník a pod.
– prax v obore min. 3 roky
– zváračský preukaz ZE1
– skúsenosti so zváraním s uhlíkovou elektródou
– samostatnosť

Pracovné výhody : – dlhodobá práca na TPP – výborné platové podmienky – možnosť bezplatného ubytovania – možnosť práce ja na ŽL,
Kontakt : Mgr. Zuzana Šusteková tel.: +421917205205 [email protected]
Okres : okres Ilava

Wincott People, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
44400926

Telefón:
+421917205205

Personálna agentúra, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce hlavne v automobilovom priemysle.

Adresa:

Pekná cesta 15 83404 Bratislava-Rača Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Dubnica nad Váhom – 01841