Kováč – Dubnica nad Váhom

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Zuzana Šusteková tel.: +421917205205 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kováč – Dubnica nad Váhom

Pracovná náplň: -úprava kusov, tvarovanie, predlžovanie -obsluha lisovacieho stroja – ponúkame prácu na TPP, alebo na ŽL – výborné platové podmienky – možnosť bezplatného ubytovania

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie v odbore kováč;Stredné odborné vzdelanie v odbore strojný kováč;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;aspoň 3 roky

Ďalšie požiadavky: -vyučený v obore kováč
-prax v obore min. 3 roky
-samostatnosť
-manuálna zručnosť
-práca na lise-výhodou

Pracovné výhody : – ponúkame prácu na TPP, alebo na ŽL – výborné platové podmienky – možnosť bezplatného ubytovania,
Kontakt : Mgr. Zuzana Šusteková tel.: +421917205205 [email protected]
Okres : okres Ilava

Wincott People, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
44400926

Telefón:
+421917205205

Personálna agentúra, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce hlavne v automobilovom priemysle.

Adresa:

Pekná cesta 15 83404 Bratislava-Rača Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Dubnica nad Váhom – 01841