Lekár zdravotníckeho zariadenia

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Ilava
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Renata Jungová Vedúca personálnej skupiny tel.: +421422831160 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár zdravotníckeho zariadenia

Pracovná náplň: Poskytovanie liečebno-preventívnej starostlivosti príslušníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže, zamestnancom zboru, odsúdeným a obvineným zdravotne postihnutého absolventa služobný byt, 6 týždňov dovolenky, možnosť rekreácie v liečebno-rehabilitačnom stredisku Kováčová alebo Omšenie, preventívna rehabilitácia v dĺžke 14 dní, dodatková dovolenka

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;služobný byt, 6 týždňov dovolenky, možnosť rekreácie v liečebno-rehabilitačnom stredisku Kováčová alebo Omšenie, preventívna rehabilitácia v dĺžke 14 dní, dodatková dovolenka
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť sebaovládanie
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Ďalšie požiadavky: Bezúhonnosť.

Pracovné výhody : služobný byt, 6 týždňov dovolenky, možnosť rekreácie v liečebno-rehabilitačnom stredisku Kováčová alebo Omšenie, preventívna rehabilitácia v dĺžke 14 dní, dodatková dovolenka,
Kontakt : Ing. Renata Jungová Vedúca personálnej skupiny tel.: +421422831160 [email protected]
Okres : okres Ilava

Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
00738344

Internetová adresa:
www.zvjs.sk

Telefón:
+421422831160

Výkon štátnej služby príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže.

Adresa:

Mierové námestie 1 01917 Ilava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Ilava okres Ilava Mierové námestie 1 01917