Zvárač

Ing. Romana Zubajová Ekonómka/manažérka tel.: +421907348476

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Romana Zubajová Ekonómka/manažérka tel.: +421907348476
Okres : okres Žarnovica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ing. Vladimír Vikor DYNAMIK, STAVEBNÁ FIRMA
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri – podnikajúci súčasne ako sam. hosp. roľník
IČO: 14108097
Internetová adresa: www.dynamik.sk
Telefón: +421907348476

Charakteristika:

prenájom nehnuteľností, poľnohospodárska výroba

Adresa:

Štúrova 22
94901 Nitra
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žarnovica okres Žarnovica Revištské Podzámčie 37 96681