Krajčírka/šička

Ing. Marián Mokoš vedúci finančno-personálneho odboru tel.: +421385363911

Ponúkame pracovnú pozíciu : Krajčírka/šička

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: výroba/šitie pánskej konfekcie

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : od 6:00 do 14:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Marián Mokoš vedúci finančno-personálneho odboru tel.: +421385363911
Okres : okres Topoľčany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: OZETA NEO, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36329843
Telefón: 0385363911

Spoločnosť, ktorá za zaoberá výrobou pánskej konfekcie – nohavice, saká, obleky, smokingy, plášte, zimné plášte.

Adresa:

Dopravná 2098/9
95501 Topoľčany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany Dopravná 2089/9 95501