vodič nákladného motorového vozidla nad 3,5t

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Čaňa
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Škripková tel.: +421915340242 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : vodič nákladného motorového vozidla nad 3,5t

Pracovná náplň: vedenie nákladného motorového vozidla nad 3,5 t v rámci celého SR, kvalifikačná karta vodiča

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina C

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Škripková tel.: +421915340242 [email protected]
Okres : okres Košice – okolie

Lucia Škripková

IČO:
44347391

Adresa:

Tichá 78/9, Čaňa, 04414
Adresa zamestnávateľa : Čaňa okres Košice – okolie Tichá 9 04414