vodič cestného motorového vozidla

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Čaňa
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Buľko PhDr. Krišková tel.: +421554602052, tel.: +421557860025, tel.: +421917626266, tel.: +421917626472 [email protected] , [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : vodič cestného motorového vozidla

Pracovná náplň: najmä vedenie a bežná údržba cestných motorových vozidiel sk. „C“ a techniky na údržbu pozemných komunikácií ako aj manuálne pracovné činnosti spojené s údržbou ciest a priľahlých plôch, prax vo vedení nákladného motorového vozidla, zdravotná a psychická spôsobilosť na vedenie motorového vozidla sk. „C“, kvalifikačnú kartu vodiča zamestnávateľ nepožaduje, výhodou : odborná spôsobilosť na obsluhu stavebného stroja – nakladač, rýpadlo Pracovný čas : letné obdobie iba denné zmeny (4 dňový pracovný týždeň), zimné obdobie denné a nočné zmeny : 8:30 – 20:30 hod., 20:30 – 8:30 hod. Osobne na adresu Správa ciest KSK, Ostrovského 1, 040 01 Košice, na 4. posch., oddelenie PAM (PhDr. Krišková) v čase od 7:30 do 15:30 hod. je potrebné si priniesť so sebou pracovný životopis a následne sa dohodne termín výberového konania. navyše týždeň dovolenky ročne oproti Zákonníku práce
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 20:30 do 20:30 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 523,6 do 523,6 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie: Skupina C

Pracovné výhody : navyše týždeň dovolenky ročne oproti Zákonníku práce,
Kontakt : Ing. Buľko PhDr. Krišková tel.: +421554602052, tel.: +421557860025, tel.: +421917626266, tel.: +421917626472 [email protected] , [email protected]
Okres : okres Košice – okolie

Správa ciest Košického samosprávneho kraja

IČO:
35555777

Adresa:

Námestie Maratónu mieru 1, Košice-Staré Mesto, 04266
Adresa zamestnávateľa : Čaňa okres Košice – okolie Živičná 1 04414