Vývojár web stránok, internetu, intranetu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Galanta
  • Uverejnené 4 roky pred

tel.: +421 31 3212 015

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vývojár web stránok, internetu, intranetu

Pracovná náplň: web developer- tvorba internetových webových aplikácií- HTML.CSS,Javascript, PHP+MySQL, výhodou sú: Zend Framework /ASP,NET MVC, Oracle+PL/SQL, práca s verzovacím systémom GIT tiež výhodou

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 08:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače:

HTML – vysoká
Javascript – vysoká

Ďalšie požiadavky:

výhodou sú : práca s verzovacím systémom GIT, Zend Framewor /ASP,NET,MVC, ORAQLE+PL/SQL

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +421 31 3212 015
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: LLARIK, s.r.o.
IČO: 36243701

Adresa:

Pažitná 1017/37, Sereď, 92601

Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Pažitná 1017/37 92601