Predavač/-ka – Dubnica nad Váhom

Táto ponuka už nieje aktuálna

Katarina Maceková tel.: +421 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/-ka – Dubnica nad Váhom

Pracovná náplň: – predajná činnosť – práca na pokladni – komunikácia so zákazníkom – starostlivosť o predajňu – týždeň dovolenky navyše – zamestnanecké zľavy – možnosť kariérneho postupu – týždeň dovolenky navyše – zamestnanecké zľavy – možnosť kariérneho postupu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : – týždeň dovolenky navyše – zamestnanecké zľavy – možnosť kariérneho postupu – týždeň dovolenky navyše – zamestnanecké zľavy – možnosť kariérneho postupu,
Kontakt : Katarina Maceková tel.: +421 [email protected]
Okres : okres Ilava

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
43991599

Charakteristika:
Maloobchod s textilom

Adresa:

Panenská 6 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Obrancov mieru STOP SHOP 01841