Učiteľ v predškolskom zariadení

Anna Paldanová riaditeľka tel.: +421905312280

Ponúkame pracovnú pozíciu : Učiteľ v predškolskom zariadení

Pracovná náplň: Práca s deťmi vo veku od 2 do 6 rokov spojená s výučbou angličtiny.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 17:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore učiteľstvo pre materské školy
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Anna Paldanová riaditeľka tel.: +421905312280
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Detské centrum PREDŠKOLÁČIK
Právna forma: Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)
IČO: 37927833
Internetová adresa: predskolacik@predskolacik.sk
Telefón: +421905312280

Predškolské zariadenie rodinného typu s výučbou AJ pre deti vo veku od 2 do 6 rokov. Pracujeme podľa ISCD – 0.

Adresa:

Koniarkova 2
83107 Bratislava-Vajnory
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Vajnory okres Bratislava Koniarkova 2 83107