Upratovačka

Bc. Miriam Romaňáková personálny a mzdový referent tel.: +421911460144 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: Udržiavať čistotu v určených miestnostiach, starať sa o zverené izby klientov a o ich príslušenstvo, udržiavať poriadok v areáli zariadenia. absolventa mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : od 435 do 450 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Bc. Miriam Romaňáková personálny a mzdový referent tel.: +421911460144 [email protected]
Okres : okres Stará Ľubovňa

Domov pre seniorov

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
00691798

Internetová adresa:
[email protected]

Telefón:
+421524322511

Poskytovanie sociálnej služby na riešenie nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

Adresa:

Mierová 88 06401 Stará Ľubovňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Mierová 88 06401