Pracovník strážnej služby

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Čadca
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Juraj Žiačik vedúci ochrany tel.: +421905302149 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník strážnej služby

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: fyzická ochrana majetku

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Ďalšie požiadavky: preukaz odbornej spôsobilosti

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Juraj Žiačik vedúci ochrany tel.: +421905302149 [email protected]
Okres : okres Čadca

SBS KOBRA Martin s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36390526

Internetová adresa:
[email protected]

Telefón:
0434285866

Strážna bezpečnostná služba s dlhoročnou praxou a širokým územným pôsobením so zodpovedným prístupom k práci a k ľuďom.

Adresa:

Slovany 65 03843 Slovany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Svrčinovec okres Čadca Svrčinovec D3 02312