Predavač/pokladník – potrav. predajňa (Lipník)

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Lipník
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Martina Píšová zástupkyňa vedúcej odboru ľudských zdrojov tel.: +421465199159 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/pokladník – potrav. predajňa (Lipník)

Pracovná náplň: – Práca na pokladni, – práca v obslužnom úseku (mäso a mäsové výrobky, lahôdky a syry), – dokladanie tovaru, – kontrola doby spotreby, – obsluha zákazníkov a poradenstvo, – starostlivosť o zverený sortiment, – kontrola správnosti cenoviek. zdravotne postihnutého absolventa – Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, – príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce, – príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier), – príspevok na dochádzku do zamestnania, – odmeny pri životnom a pracovnom jubileu, – sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;- Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,; – príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce,; – príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),; – príspevok na dochádzku do zamestnania,; – odmeny pri životnom a pracovnom jubileu,; – sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 17:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo;Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;Stredné odborné vzdelanie v odbore mäsiar;Stredné odborné vzdelanie v odbore predavač zmiešaného tovaru;Stredné odborné vzdelanie v odbore predavač potravinárskeho tovaru;Stredné odborné vzdelanie v odbore predavač – potravinársky tovar;Stredné odborné vzdelanie v odbore predavač – rozličný tovar;Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
pozornosť iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca samostatnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – Práca s registračnou pokladňou,
– platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami – podmienka,
– odborná spôsobilosť – výhodou.

Pracovné výhody : – Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, – príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce, – príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier), – príspevok na dochádzku do zamestnania, – odmeny pri životnom a pracovnom jubileu, – sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy.,
Kontakt : Martina Píšová zástupkyňa vedúcej odboru ľudských zdrojov tel.: +421465199159 [email protected]
Okres : okres Prievidza

COOP Jednota Prievidza, spotrebné družstvo

Právna forma:
Družstvo

IČO:
00169005

Internetová adresa:
[email protected]

Telefón:
+421465199111

Skupina COOP Jednota je nielen najväčším predajcom potravín na Slovensku, ale aj obchodným reťazcom s najväčším počtom predajní.
Našou prioritou je orientácia na zákazníka budovanie predajní vidieckeho a mestského typy, v ktorých sa zákazníci cítia komfortne a na ktorých môžu realizovať komplexné, rýchle nákupy s možnosťou využitia doplnkových služieb (napr. coopkasa, cash-back a i.). Pozornosť a dôraz kladieme na rekonštrukcie existujúcich prevádzkových jednotiek s cieľom skvalitniť ponúkané služby a zefektívniť prevádzku predajní.
COOP Jednota Prievidza v súčasnosti prevádzkuje 56 maloobchodných predajní v šiestich veľkostných formátoch v rámci celého okresu.

Adresa:

A.Hlinku I. 437 97168 Prievidza Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Lipník okres Prievidza Lipník 27 97232