Údržbár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Levice
  • Uverejnené 2 týždne pred

Lucia Ceian, sekretárka tel.: +421948275015 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár

Pracovná náplň: – výkon údržbárskych prác Toto pracovné miesto je vytvorené s príspevkom ÚPSVaR v zmysle § 50, t.j. vhodné LEN pre znevýhodnených uchádzačov o zamestnanie vedených v evidencii Úradu práce minimálne 3 mesiace.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 1 rok
praktické myslenie iniciatívnosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Lucia Ceian, sekretárka tel.: +421948275015 [email protected]
Okres : okres Levice

HAGO s.r.o.

IČO:
44994583

Adresa:

Kalnická cesta 822/1, Levice, 93401
Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice Kalnická cesta 822/1 93401