Zapisovanie odberných miest elektriny a plynu – Poprad

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mário Ružička senior manager tel.: +421944110593 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zapisovanie odberných miest elektriny a plynu – Poprad

Pracovná náplň: Elektronické zapisovanie odberných miest pomocou TABLETU, vykonávanie optimalizácie cien energií, energetické poradenstvo, starostlivosť o klientov, akvizičná činnosť pre dodávateľa energií. absolventa – Finančný náborový príspevok, – školiaci program na náklady spoločnosti, – kariérny postup, – stabilný nadštandardný príjem, – služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely), – rôzne finančné bonusy, – mladý kolektív, – firemné akcie.

Práca vhodná pre absolventa;- Finančný náborový príspevok,; – školiaci program na náklady spoločnosti,; – kariérny postup,; – stabilný nadštandardný príjem,; – služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely),; – rôzne finančné bonusy,; – mladý kolektív,; – firemné akcie.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 18:00
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Energetika, plyn a elektrina;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 1000 do 2000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
cieľavedomosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Pracovné výhody : – Finančný náborový príspevok, – školiaci program na náklady spoločnosti, – kariérny postup, – stabilný nadštandardný príjem, – služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely), – rôzne finančné bonusy, – mladý kolektív, – firemné akcie.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor
Kontakt : Mário Ružička senior manager tel.: +421944110593 [email protected]
Okres : okres Poprad

SLOVAKIA ENERGY Predaj s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46635874

Internetová adresa:
www.slovakiaenergy.sk

Telefón:
+421903344444

Slovakia Energy bola založená v roku 2007. Na slovenskom energetickom trhu pôsobí od roku 2008, kedy ako alternatívny dodávateľ začala dodávať elektrinu najskôr malým a stredným firmám a o rok neskôr i domácnostiam. Od druhej polovice roku 2011 vstúpila na trh tiež so zemným plynom, ktorý dodáva maloodberateľom i veľkoodberateľom. V súčasnosti je Slovakia Energy najväčším alternatívnym dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku.

Slovakia Energy je sesterskou spoločnosťou Bohemia Energy a spoločne s dcérskymi spoločnosťami Comfort Energy a Europe Easy Energy tvorí energetickú skupinu Bohemia Energy. S viac než 800 000 zákazníkmi patrí toto zoskupenie alternatívnych dodávateľov k najväčším na území Českej a Slovenskej republiky.

Adresa:

Plynárenská 5944/7A 82109 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Námestie sv. Egídia 42 05801