Architekt

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Čadca
  • Uverejnené 1 mesiac pred

[email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Architekt

Pracovná náplň: Vyhotovenie a realizácia projektov pozemných stavieb; riešenie, realizácia, plánovanie; technické myslenie, analýza funkčných a nefunkčných požiadaviek

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 07:30 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Microsoft Outlook – vysoká Microsoft PowerPoint – vysoká AutoCAD – vysoká ORACLE – vysoká Ďalšie požiadavky: Je potrebné zaslať životopis v anglickom jazyku na uvedený e-mail.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : [email protected]
Okres : okres Čadca

SUNGWOON Construction s.r.o.

IČO:
50088301

Adresa:

Orlové 227, Považská Bystrica, 01701
Adresa zamestnávateľa : Čadca okres Čadca A. Hlinku 28 02201