Mechanik strojov a zariadení

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Brzotín
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: +4217774511

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mechanik strojov a zariadení

Pracovná náplň: Obsluha, nastavovanie a oprava šijacích strojov strojov používaných pri výrobe sietí a výkon pomocných, prípravných a manipulačných prác podľa presných postupov, pokynov a bezpečnostných pravidiel pri výrobe sietí a iné súvisiace aktivity podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

AJ výhodou

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: +4217774511
Okres : okres Rožňava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Badinotti Slovakia, s.r.o
IČO: 35928654

Adresa:

Sládkovičova 2, Bratislava-Staré Mesto, 81106

Adresa zamestnávateľa : Brzotín okres Rožňava Močiarska 3 04951