Zmenový majster

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Myjava
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Dana Šutovská mzdár tel.: +421346999306 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zmenový majster

Pracovná náplň: Riadenie a organizovanie zmeny a pracovníkov na zmene, operatívne plánovanie výroby a pracovníkov pri zmenách, príprava mesačných inventúr skladu výroby, evidencia údajov výroby v systéme.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Dana Šutovská mzdár tel.: +421346999306 [email protected]
Okres : okres Myjava

RONSON PLASTICS s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35764252

Telefón:
0346540091

Charakteristika:
výroba plastových výliskov

Adresa:

Prostredná 1227/9 90716 Myjava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Myjava okres Myjava Prostredná 1227/9 90716