Pedagogický pracovník pre 2. stupeň ZŠ

Mgr. Janka Leitnerová tel.: +421904952333 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pedagogický pracovník pre 2. stupeň ZŠ

Pracovná náplň: Učiteľ: matematika, informatika, telesná výchova Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve. Sme malá začínajúca škola a pracujeme aj metódami, ktoré zohľadňujú individuálny prístup k žiakom. Ponúkame čiastočný úväzok a vieme nastaviť rozvrh do dvoch dní. Táto pracovná pozícia je na trvalý pracovný pomer. V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám životopis s telefonickým kontaktom.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Ďalšie požiadavky: Životopis a doklady o vzdelaní prosím posielajte na uvedenú mailovú adresu:
[email protected]

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Janka Leitnerová tel.: +421904952333 [email protected]
Okres : okres Banská Bystrica

Kreatívne centrum s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36766399

Internetová adresa:

Telefón:
+421904952333

Charakteristika:
personálna agentúra

Adresa:

Námestie SNP 7 97401 Banská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Lazovná ´6 97401