Skladník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Horné Saliby
  • Uverejnené 1 mesiac pred

JUDr. Viktoriya Domnitska, PhD. konateľ tel.: +421918617077 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Pracovná náplň: – manipulácia s tovarom (nakladanie na palety) – výdaj a príjem tovaru – evidencia prijatého a vydaného tovaru

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : od 740 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 ruský – pokročilá: B1 a B2 ukrajinský – pokročilá: B1 a B2 maďarský – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: – zdravotný preukaz

Pracovné výhody : ,
Kontakt : JUDr. Viktoriya Domnitska, PhD. konateľ tel.: +421918617077 [email protected]
Okres : okres Galanta

Convenient Food Company s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50649124

Telefón:
+421918617077

Charakteristika:
Spracovanie mäsových a hydinových mäsových výrobkov

Adresa:

ul. Hlavná 1088 92503 Horné Saliby Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Horné Saliby okres Galanta ul. Hlavná 1088 92503