Cukrár, cukrárka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bystrá
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ján Nosko zástupca riaditeľa tel.: +421902892962 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Cukrár, cukrárka

Pracovná náplň: Hotelový cukrár/ka/. – zamestnanecké benefity – zamestnanecké benefity

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 6:30 do 21:30 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 1000 do 1200 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
precíznosť (presnosť) precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: – šikovný a kreatívny cukrár/ka/

Pracovné výhody : – zamestnanecké benefity – zamestnanecké benefity,
Kontakt : Ján Nosko zástupca riaditeľa tel.: +421902892962 [email protected]
Okres : okres Brezno

HOTEL PARTIZÁN, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36045543

Internetová adresa:
www.partizan.sk

Telefón:
04861700312

Charakteristika:
Hoteliérstvo a gastronómia

Adresa:

Bystrá 108 97765 Bystrá Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bystrá okres Brezno Bystrá 108 97765